Max Hänel tusch

Max Hänel tusch
Max Hänel tusch
Max Hänel tusch
Max Hänel tusch
Max Hänel tusch
Max Hänel tusch

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNEL, Max (1863-1921): Stockholmsbilder, 52 st, mestadels signerade och daterade, tusch/blandteknik, 5x12 - 22x13 cm, i album

167263

2013-01-31