Knut Jansson oljemålning

Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

JANSSON, Knut (1882-1966): Vårdag vid sjön, Trekanten, signerad Knut Jansson, a tergo daterad 1934, olja på duk, 49x65 cm

167276

2013-01-30