Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
JANSSON, Knut (1882-1966): Vårdag vid sjön, Trekanten, signerad Knut Jansson, a tergo daterad 1934, olja på duk, 49x65 cm
167276
2013-01-30