Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PICASSO, Pablo (1887-1985): Fredsduva, signerad och daterad i stenen 10 mai 1962, numrerad 318/1000, litografi, 27x36 cm
167286
2013-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här