Picasso litografi

Picasso litografi
Picasso litografi
Picasso litografi
Picasso litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PICASSO, Pablo (1887-1985): Fredsduva, signerad och daterad i stenen 10 mai 1962, numrerad 318/1000, litografi, 27x36 cm

167286

2013-01-30