Segelbåtsmodell "Endeavour"

Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEGELBÅTSMODELL, omkring 1900-talets slut, Amati Models America´s cup segelyacht "Endeavour", mahogny, fernissad och bemålad i svart, skala 1:35, l. ö. a. 113 cm

Smärre skador

167293

2013-03-23