Mona Huss Wallin - Nisse Zetterberg litografier
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HUSS WALLIN, Mona (född 1944): I ateljén, signerad o daterad M Huss -78 356/460, färglitografi, 41x32,5 cm resp. ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): Blomsterstilleben, signerad Nisse Zetterberg 1980, 183/360, litografi, 33x31 cm
167301
2013-01-29