Salongsgrupp gustaviansk stil

Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 dlr, gustaviansk stil, soffa, karmstolar, 1 par, stolar, 1 par, bord, soffans längd 183 cm

Bruksslitage, färgbortfall, bordsskiva med ytskador

167310

2013-01-29