Leif Tjerned litografier

Leif Tjerned litografier
Leif Tjerned litografier
Leif Tjerned litografier
Leif Tjerned litografier
Leif Tjerned litografier
Leif Tjerned litografier

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TJERNED, Leif (född 1942-), 2 st:"City lights", signerad Leif Tjerned, 7/90, serigrafi, 50x70 resp s:e, Maggot city, signerad 27/150, litografi, 35x29 cm

167311

2013-01-30