Robert Thegerström teckningar o grafiska blad
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919), 7 st studier mm, delvis signerade, teckningar o grafiska blad, varierande format, delvis autenticierade a tergo av konstnärens hustru Proveniens: Konstnärens familj
167317
2013-01-30