Robert Thegerström teckningar o grafiska blad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919), 7 st studier mm, delvis signerade, teckningar o grafiska blad, varierande format, delvis autenticierade a tergo av konstnärens hustru Proveniens: Konstnärens familj

167317

2013-01-30