Kaffeservis porslin

Kaffeservis porslin
Kaffeservis porslin
Kaffeservis porslin
Kaffeservis porslin

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAFFESERVIS, 24 dlr, musselmalet helblond, Kunglig Dansk

Några delar med nagg, två koppar med skador, samtliga andra-och tredjesortering

167319

2013-01-26