Karmstol Arka
2013-01-29
167330
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOL, "Arka", Yngve Ekström, Sverige 1960-tal, vitmålad
Bruksslitage