Tage Törning oljemålning

Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TÖRNING, Tage (född 1925): "Trädet", signerad Tage Törning, olja på duk, 50x43 cm, Utställningsetikett medföljer

167335

2013-01-30