Berndt Wennström oljemålning

Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WENNSTRÖM, Berndt (född 1945): Hägern, signerad BW 1985, olja på duk bakom glzas, 40x32 cm

167338

2013-01-30