Anders Zorn Albert Engström

Anders Zorn Albert Engström
Anders Zorn Albert Engström
Anders Zorn Albert Engström
Anders Zorn Albert Engström

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): "Albert Engström", 1905, signerad i plåten Zorn mars 1905 samt blyertssignerad, etsning 20x15 cm
Litteratur: Asplund 188, Hjert&Hjert 126

167355

2013-01-30