Karl Aspelin oljemålning

Karl Aspelin oljemålning
Karl Aspelin oljemålning
Karl Aspelin oljemålning
Karl Aspelin oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASPELIN, Karl (1857-1932): Landskap i solnedgång, signerad Karl Aspelin, olja på duk, 32,5x47,5 cm

167360

2013-01-30