Yrjö Edelmann olja
Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Trompe-l´oeilkomposition med inslagna paket på hyllplan, signerad och daterad Y. Edelmann 1995, olja på duk, 49x50/59 cm
Något färgavskav längst ner till vänster
167364
2013-01-30