Yrjö Edelmann olja

Yrjö Edelmann olja
Yrjö Edelmann olja
Yrjö Edelmann olja
Yrjö Edelmann olja
Yrjö Edelmann olja
Yrjö Edelmann olja

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Trompe-l´oeilkomposition med inslagna paket på hyllplan, signerad och daterad Y. Edelmann 1995, olja på duk, 49x50/59 cm

Något färgavskav längst ner till vänster

167364

2013-01-30