Fat Kina
2013-01-27
167368
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-talets första hälft, dekor i emaljfärger, diameter 33,5 resp. 36 cm
Nagg, sprickor, ett fat med lagningar