XXe Siecle

XXe Siecle
XXe Siecle
XXe Siecle
XXe Siecle

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

XXe SIÈCLE. (4 vol), Nouvelle série, Panorama 70 och 72, No. 35, 38 och 39, "Centenaire de Kandinsky", N 27, innehållandes originallitografier av Marino Marini, Anna-Eva Bergman, Graham Sutherland, Andre Masson, Sonia Delaunay och Maurice Esteve, 2 träsnitt efter Kandinsky

1 med skador (omslag)

167392

2013-02-04