Färglitografi 1800-tal Stockholm

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOCKHOLM. Stockholm från Saltsjösidan. Kol. litograferad vy. (A. L. Norrmans Boktr. Aktiebolags Lith. Afdel.) ca 1870-tal, 44x72 cm

167402

2013-01-31