John-E Franzén olja

John-E Franzén olja
John-E Franzén olja
John-E Franzén olja
John-E Franzén olja
John-E Franzén olja
John-E Franzén olja

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FRANZÉN, John-E (född 1942): Kinesisk komposition, signerad och daterad JEF 1962, olja på duk, 70x91 cm

167405

2013-01-31