Skålar fat bl a Laholm

Skålar fat bl a Laholm
Skålar fat bl a Laholm
Skålar fat bl a Laholm
Skålar fat bl a Laholm
Skålar fat bl a Laholm
Skålar fat bl a Laholm
Skålar fat bl a Laholm
Skålar fat bl a Laholm
Skålar fat bl a Laholm
Skålar fat bl a Laholm

Såld för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅLAR, 3 st, Laholm, lergods, FAT, 4 st, Norway
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Obetydliga nagg

167417

2013-01-27