Henri D´anty oljemålning

Henri D´anty oljemålning
Henri D´anty oljemålning
Henri D´anty oljemålning
Henri D´anty oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

D´ANTY, Henri (Frankrike 1910-1998): Stad om vinterskrud, signerad d´Anty, olja på duk, 55x46 cm

167450

2013-01-31