Eric Detthow etsning

Eric Detthow etsning
Eric Detthow etsning
Eric Detthow etsning
Eric Detthow etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DETTHOW, Eric (1888-1952): Portrait de Suzanne, signerad och numrerad Detthow 18/50, med dedikation till Yvonne Detthow 1935, etsning, 20x14,5 cm, oramad

167478

2013-02-01