Miró konstböcker
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MIRÓ. (3 vol). MIRÓ A L´ENCRE, Paris 1972, komplett med 2 originalfärglitografier, skyddskassett, XXe SIÈCLE. Nouvelle série. No 46, "Panorama 76 - Spécial Japon" (2 st)
Skyddsomslag med skador
167479
2013-02-01