Miró konstböcker

Miró konstböcker
Miró konstböcker
Miró konstböcker
Miró konstböcker

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MIRÓ. (3 vol). MIRÓ A L´ENCRE, Paris 1972, komplett med 2 originalfärglitografier, skyddskassett, XXe SIÈCLE. Nouvelle série. No 46, "Panorama 76 - Spécial Japon" (2 st)

Kuntoraportti

Skyddsomslag med skador

167479

Päivämäärä:

2013-02-01