Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskap med insjö och roddbåt, olja på pannå, signerad och daterad Carl Johansson 92, olja på duk, 31x57 cm
Krackeleringar, färgbortfall
167485
2013-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här