Carl Johansson oljemålning

Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskap med insjö och roddbåt, olja på pannå, signerad och daterad Carl Johansson 92, olja på duk, 31x57 cm

Krackeleringar, färgbortfall

167485

2013-01-31