Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVENSSON, Roland (1928-2003): "Halssundet, Gryt. ", motiv från Gryts skärgård, signerad Roland S., färglitografi, 23x42 cm

Med dedikation

167493

2013-01-31