Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SVENSSON, Roland (1928-2003): "Halssundet, Gryt. ", motiv från Gryts skärgård, signerad Roland S., färglitografi, 23x42 cm
Med dedikation
167493
2013-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här