Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FRANSSON, Bengt (född 1935): Vid Stranden, Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 65x81 cm
167499
2013-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här