Johan Ossian Andersson oljemålning

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERSSON, Johan Ossian (1889-1975): Fiskebåtar, signerad Th. Sandström (konsthandlare Thure Sandström), olja på duk, 59x90

167509

2013-01-31