Carl Johansson blyerts

Carl Johansson blyerts
Carl Johansson blyerts
Carl Johansson blyerts
Carl Johansson blyerts

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSSON, Carl (1863-1944), tillskrivna, 8 samramade skissboksblad med landskap med byggnader från bl.a. Långvik, Rosenlund, 2 signerade, blyerts, 57x47 cm, Proveniens: Konstnärens familj

167511

2013-01-31