Roland Svensson blandteknik

Roland Svensson blandteknik
Roland Svensson blandteknik
Roland Svensson blandteknik
Roland Svensson blandteknik
Roland Svensson blandteknik
Roland Svensson blandteknik

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVENSSON, Roland (1928-2003): "Morgon", Ådskär -utanför Möja, signerad och daterad Roland S. 1968, med dedikation a tergo, blandteknik, 32,5x53,5 cm

167512

2013-01-31