Oljemålning holländsk skola

Oljemålning holländsk skola
Oljemålning holländsk skola
Oljemålning holländsk skola
Oljemålning holländsk skola

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA, 1700-tal, pastoralt landskap, olja på duk, 64x92 cm

Lagningar

167530

2013-01-31