Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
HOLLÄNDSK SKOLA, 1700-tal, pastoralt landskap, olja på duk, 64x92 cm
Lagningar
167530
2013-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här