Wilhelm Sjöholm oljemålning

Wilhelm Sjöholm oljemålning
Wilhelm Sjöholm oljemålning
Wilhelm Sjöholm oljemålning
Wilhelm Sjöholm oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SJÖHOLM, Wilhelm (1903-1974): "Det gåtfulla folket", signerad Wilh Sjöholm, olja på duk, 73x50 cm

167538

2013-02-01