Gösta Sundström oljemålning

Gösta Sundström oljemålning
Gösta Sundström oljemålning
Gösta Sundström oljemålning
Gösta Sundström oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SUNDSTRÖM, Gösta (1900-tal): Landskap, Sundström, olja på duk, 95x130 cm

167543

2013-02-01