Montmartre oljemålning
2013-02-01
167549
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Montmartre, signerad, olja påd uk, 73x60 cm