Rökande yngling oljemålning
2013-02-02
167559
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal, möjligen Ryssland): Rökande yngling, otydligt signerad, olja på duk, 40x30 cm