Bertil Wahlberg oljemålning

Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WAHLBERG, Bertil (1923-80): Sydländskt motiv, signerad Walberg, olja på duk, 34x68 cm

167560

2013-02-02