Triumftåg oljemålning efter Guido Reni
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kopia efter Guido Reni, "Apollo följer den framåtilande Aurora i sin vagn", freskmålning utförd till Casino Rospigliosi-Pallavicini i Rom 1612-14, olja på duk, 48x101 cm
167568
2013-02-02