Triumftåg oljemålning efter Guido Reni

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kopia efter Guido Reni, "Apollo följer den framåtilande Aurora i sin vagn", freskmålning utförd till Casino Rospigliosi-Pallavicini i Rom 1612-14, olja på duk, 48x101 cm

167568

2013-02-02