Litografi Svenska Amerikalinien
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVENSKA AMERIKALINIEN AFFISCH, M/S Kungsholm och Gripsholm i Göteborgs hamn, litografi efter Alexander Kircher 1867-1939, daterad 1928, tryckt av Isacsons, Göteborg, 61x84 cm
Smärre skador
167587
2013-03-23