Litografi Svenska Amerikalinien

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVENSKA AMERIKALINIEN AFFISCH, M/S Kungsholm och Gripsholm i Göteborgs hamn, litografi efter Alexander Kircher 1867-1939, daterad 1928, tryckt av Isacsons, Göteborg, 61x84 cm

Smärre skador

167587

2013-03-23