Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Stilleben med rosor, signerad C Pédroni?, olja på duk, 73x57 cm
Lagningar
167592
2013-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här