Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HERRBYRÅ, omkring 1900, björk, 23 lådor, höjd 137, 67x51 cm
Proveniens: apotekaren och mineraliehandlaren Carl Vilhelm Anderberg lät göra byrån för sin mineralsamling
Ytskador
167669
2013-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här