Golvur William Champ
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
GOLVUR, 1700-tal, kinesiserande dekor, urtavla signerad William Champ, verksam under 1700-talets mitt i London, höjd 225 cm, pendel, två lod, nyckel och uppdragare finns
Ytskador, torrsprickor
167672
2013-02-02