Skål Kanton

Skål Kanton
Skål Kanton
Skål Kanton
Skål Kanton
Skål Kanton
Skål Kanton
Skål Kanton
Skål Kanton

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

SKÅL, ben, Kanton, 1800-tal, genombruten, diameter 21 cm

Små/obetydliga skador

167689

2013-01-30