Tidskriftshylla Jonas Bohlin

Tidskriftshylla Jonas Bohlin
Tidskriftshylla Jonas Bohlin
Tidskriftshylla Jonas Bohlin
Tidskriftshylla Jonas Bohlin
Tidskriftshylla Jonas Bohlin
Tidskriftshylla Jonas Bohlin
Tidskriftshylla Jonas Bohlin
Tidskriftshylla Jonas Bohlin

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TIDSKRIFTSHYLLA, Jonas Bohlin, formgiven 2001, "Revy", grå MDF/aluminium/mässing, 120x120 cm
PROVENIENS: Leo Burnett

Smärre ytskador

167691

2013-02-01