Vas Emile Gallé

Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VAS, glas, Emile Gallé, lila och brunt överfång, signerad Gallé, höjd 25 cm

Fotringsnagg samt liv med skrapmärken

167724

2013-01-31