Jurgen von Konow olja

Jurgen von Konow olja
Jurgen von Konow olja
Jurgen von Konow olja
Jurgen von Konow olja

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KONOW, Jurgen von (1914-59): "Kärleksvägen"/"Midsommardansen", signerad v. Konow, daterad atergo på spännramen 1945, olja på duk, 104x61 cm

Fläck, vågig duk

167739

2013-02-02