Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KONOW, Jurgen von (1914-59): "Kärleksvägen"/"Midsommardansen", signerad v. Konow, daterad atergo på spännramen 1945, olja på duk, 104x61 cm
Fläck, vågig duk
167739
2013-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här