Bärtallrikar och assietter Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄRTALLRIKAR, 9 st., ASSIETTER, 8 st, omkring 1800, snarlika, porslin, Kina, dekor i underglasyr, diameter ca 16 cm

Nagg spricka, 2 med lagningar

167743

2013-01-31