Ragnar Lindén oljemålning

Ragnar Lindén oljemålning
Ragnar Lindén oljemålning
Ragnar Lindén oljemålning
Ragnar Lindén oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDÉN, Ragnar (1919-93): Stilleben, signerad och daterad Ragnar Lindén 1981, olja på pannå, 53x35,5 cm

167783

2013-02-02