Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRANSSON, Bengt (född 1935): Caféinteriör, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 16x20 cm
167784
2013-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här