Bengt Fransson olja

Bengt Fransson olja
Bengt Fransson olja
Bengt Fransson olja
Bengt Fransson olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANSSON, Bengt (född 1935): Caféinteriör, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 16x20 cm

167784

2013-02-05